Yalıncak mahallesi Rize caddesi NO:31 Ortahisar/Trabzon
Kurumsal

Vaat Holding

Vaat Holding olarak adım attığımız inşaat sektöründeki başarılarımızın ardından, günümüzde turizm ve sanayi sektörlerinde de faaliyet gösteriyoruz. İstanbul, Trabzon, Samsun ve Alanya’da konut, otel ve fabrika projelerimizle adımızı her geçen gün daha yükseklere taşımayı hedefliyoruz! Vaat Holding’in lokomotif şirketi Vaat Yapı bünyesinde gerçekleşen bu projeler, ülkemizdeki başarısının yanı sıra uluslararası alanda da talep görüyor.

İnşaat, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz.

Tamamladığımız konut projelerimizle, bireylerin yaşam alanı ihtiyacını üstün bir konforla karşılıyoruz. Otellerimizle ise konuklarımıza konfor hissini incelikli bir tasarım anlayışıyla sunuyoruz.

Vaat Holding’in sanayi yatırımlarının ilki olan “Smogmoon Tütün Fabrikası” ile aromalı nargile tütünleri üreterek ülkemizin ihracat gücüne de katkıda bulunuyoruz. 2022 yılında inşaatına başladığımız “Süt Fabrikası” ise gıda sektöründe atacağımız büyük adımların henüz ilkini oluşturuyor.

Duraklarımız: Trabzon, Samsun, Alanya, İstanbul ve Türkiye!

Vaat ismini ilk kez duyurduğumuz Trabzon’dan sonra, büyüme hedeflerimizin şirketimizi getirdiği durak İstanbul oldu. İstanbul Güneşli’de hayata geçirilecek olan “Vaat Center” projesi otel, AVM ve rezidans karma projesi olarak İstanbul’un önemli yapılarından biri olarak yükseliyor.

Şirketimizin vizyoner bakış açısı ve cesaret dolu atılımlarıyla uluslararası bir şirket haline gelmenin hedefiyle her geçen gün daha çok çalışıyoruz!

Vaat Holding olarak kaliteli ve birbirinden güçlü projelerle varlık gösterdiğimiz tüm sektörlerde adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz!